Проектування нестандартного обладнання

Важливу роль у механізації та автоматизації виробничих процесів відіграє нестандартне обладнання.

Основною функцією нестандартного обладнання є підвищення продуктивності виробництва за рахунок застосування спеціального обладнання та пристосувань. За час роботи нашого конструкторського бюро ми накопичили великий досвід створення унікальних високотехнологічних рішень для різних галузей: трансформаторного виробництва, верстатобудування, машинобудування, розробки зварювального обладнання.

Нестандартне обладнання включає:

  • кантователі,
  • намотувальні пристрої,
  • конвеєрне обладнання,
  • верстати,
  • автоматичні маніпулятори для подачі заготовок та багато іншого.

Нестандартне обладнання призначене для підвищення ергономіки праці, яка є одним із ключових факторів якісного виконання виробничих завдань, мінімізації браку та мотивації працівників на робочому місці.

Ми готові допомогти вам у розвитку будь-яких виробничих процесів, спрямованих на зниження витрат і збільшення обсягів виробництва.

development of any production processes

Для швидкого і чіткого розуміння запиту клієнта, необхідне технічне завдання, яке повинно містити: креслення, 3D моделі, фотографії, опис поточного виробничого процесу.

Специфікація відіграє ключову роль у виборі правильного підходу до проектування обладнання.

Наші фахівці допоможуть Вам підготувати всю необхідну інформацію для складання якісного технічного завдання, даючи чітке розуміння всіх аспектів, що Вас цікавлять.